Group: LibrePlanet Moldova/Migrază la software liber
(→Lista de software libere) |
m (→Lista de software libere) |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
| <center>Browser</center> | | <center>Browser</center> | ||
| − | | <center>[http://www.mozilla.com/firefox/ Mozilla Firefox] | + | | <center>[http://www.mozilla.com/firefox/ Mozilla Firefox], [http://www.seamonkey-project.org/ SeaMonkey]</center> |
|- | |- | ||
| <center>Compressor</center> | | <center>Compressor</center> | ||
Revision as of 04:49, 3 September 2010
Pagina este în construcție...
O pagina în ajutorul celora care doresc să înceapă a migra la software liber și sistemul de perare liber GNU/Linux.
Lista de software libere
| Categorie | Programe libere |
|---|---|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|