Group: LibrePlanet Moldova/Migrază la software liber
m (moved Libre Planet Moldova/Migrază la software liber to Group:LibrePlanet Moldova/Migrază la software liber: Move to the standard name format) |
|||
| (2 intermediate revisions by one other user not shown) | |||
| Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
| <center>Browser</center> | | <center>Browser</center> | ||
| − | | <center>[http://www.mozilla.com/firefox/ Mozilla Firefox]</center> | + | | <center>[http://www.mozilla.com/firefox/ Mozilla Firefox], [http://www.seamonkey-project.org/ SeaMonkey]</center> |
|- | |- | ||
| <center>Compressor</center> | | <center>Compressor</center> | ||
Latest revision as of 12:34, 17 September 2010
Pagina este în construcție...
O pagina în ajutorul celora care doresc să înceapă a migra la software liber și sistemul de perare liber GNU/Linux.
Lista de software libere
| Categorie | Programe libere |
|---|---|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|